O nás

 TERRABAU s.r.o. je česká stavební firma působící na trhu od roku 2001. Předmětem činnosti společnosti je provádění zemních a demoličních prací, výstavba inženýrských sítí, především vodovodů a kanalizací, realizace pozemních komunikací, hloubení základů pro rodinné domy, vodovodní a kanalizační přípojky, jámy pro bazény a v neposlední řadě i pronájem stavebních strojů, zejména rypadel.

K dispozici máme široký sortiment strojů. Od minirypadel jenž jsou určena pro provádění prací v omezených prostorech až po velké stroje nasazované pro rozsáhlé projekty.

Společnost TERRABAU s.r.o. je držitelem certifikací norem ISO 9001, 14001 a 18001, které potvrzují zavedený a udržovaný systém managementu jakosti a systém environmentálního managementu pro výstavbu a rekonstrukce pozemních a inženýrských staveb. Systém managementu je vybudován tak, aby ve všech svých činnostech byl podřízen základnímu a trvalému strategickému záměru společnosti, tj. spokojenost zákazníka, upevnění postavení na trhu a snaha zvyšovat hodnotu společnosti.


© Copyright terrabaU